TEENUSED

FirstFlush OÜ peamine suund on pakkuda professionaalset teenust äriklientidele. Pakume kohvikutele/restodele/restoranidele/hotellidele rätsepa stiilis teelahendusi. Keskendume iga kliendi vajadustele ja võimalustele luues parima võimaliku teemenüü. Aitame tee serveerimise paika saamisega, teeme koolitusi teie personalile ning hoolitseme teemenüü pidevalt värskena püsimise eest. 

Meie eesmärk on läbi toitlustusettevõtete harida Eesti teekultuuri ning oleme seda juba teinud aastast 2004. 

Seega kui teil on vaja oma projekti väga hea kvaliteediga ja super järelteenindusega teevalikut siis võta ühendust. Aitame alati. 

Kuid teeme ka veel palju muud põnevat ja just teekoolituste vallas. Loe lähemalt juba siit alt - 

Teesegude valmistamise tuba

(Ideaalis 40-300 inimesele)

Külalised saavad valmistada personaalse jõulutee segu ning võtta sellest 100g pakk koju kaasa! Lisana suurele õhtusöögile/peole on see antud töötuba tõestanud end kui väga lõbus ettevõtmine – käed-külge, interaktiivne, vaimustavalt lõhnav ning lisaks saavad osalejad võtta koju kaasa midagi, mille nad on ise loonud.

 Me seame üles suure ala, kuskil 20 kausiga, mis täidetud erinevate teede, ürtide, vürtside, kõik vastavalt sildistatud ning igaüks saab oma segamiskausi ning ka lusika. Lihtsa juhendamise järel, valivad osalejad baastee ning segavad selle kokku, mis iganes maitsetega nemad heaks arvavad. Lõpus aitame me tee ära pakendada ning ka sildistada. Oleme ka seal, et aidata inimesi nende küsimustega, teha nalja ning olla abiks, millegi ülimaitsva loomisel, mida saab siis juba lähitulevikus nautida.

Tuleme teie üritusele kohale.

Maksumus: kontakteeruge meiega, et kokku leppida hinnas.


TEENURK

(miinimum 2 tundi)

Seame üles atmosfäärilise nurga teie üritusel, paneme maha padjad istumiseks ning läbi kogu ürituse kestuse uudishimulikud inimesed tulevad ja lahkuvad. Vastavalt inimese enda soovile ta istub maha, eraldab end mõneks vaiksemaks hetkeks üritusest ja laseb endale serveerida võimast teed ning võib-olla ka mõne ampsu. Inimesed saavad nautida, kas hetke enda jaoks, jagada kellegiga midagi privaatsemat hubases atmosfääris või õppida pisut rohkem tee kohta.

Sellised nurgad on väga populaarsed ja teretulnud lisad peaaegu igat sorti peol kuna pakuvad nautimiseks täiesti teist atmosfääri jäädes samal-ajal käimasoleva peo konteksti. Lihtne ilma esinemiseta teenurk, inimesed tulevad ja lähevad vastavalt oma soovile.

Tuleme teie üritusele kohale.

Maksumus: kontakteeruge meiega, et kokku leppida hinnas.


TEE JA VAIKUS

(ideaalselt kuni 8 inimesele, kestvus 2 tundi)

Intiimne tee tseremoonia väiksemale seltskonnale. Võib-olla töötajad otsivad midagi erilist, et kinkida oma ülemusele/juhatajale? Võib-olla juhataja otsib midagi, mida pakkuda oma parimatele töötajatele?

Meditatiivne tee tseremoonia viiakse läbi pisut intiimsemas atmosfääris, kus on rohkem aega ja ruumi luua üks tõeline Tee retk kui ka küsida küsimusi sellise teetraditsiooni kohta, mida meie viljeleme.

Saame tulla teie kontorisse või koju kui ka organiseerida ruumi selle ürituse tarvis. 

Maksumus: kontakteeruge meiega, et kokku leppida hinnas.

 

 

Email again: