TEEKOOLITUSED

TEE JA JUTT

(Ideaalis 8-15 inimesele)

Koolituse käigus tutvustatakse teede teekonda lehtedest tassini. Antakse edasi algteadmised tee ajaloost, töötlusprotsessidest, erinevatest kategooriatest ning oskused kuidas valmistada „head tassi teed“. Räägitakse tee serveerimisest kui ühest rituaalsest tegevusest, mis võib muuta sinu päeva olemust. Aitame leida parima viisi, kuidas saaksite kodustes tingimustes luua üleva tee-elamuse. 

Saame tulla teie kontorisse või koju kui ka organiseerida ruumi selle ürituse tarvis.

 Maksumus: kontakteeruge meiega, et kokku leppida hinnas.


TEE JA VAIKUS

(ideaalselt kuni 8 inimesele, kestvus 2 tundi)

Intiimne tee tseremoonia väiksemale seltskonnale. Võibolla töötajad otsivad midagi erilist, mida kinkida oma ülemusele/juhatajale? Võibolla juhataja otsib midagi, mida pakkuda oma parimatele töötajatele?

Meditatiivne tee tseremoonia viiakse läbi pisut intiimsemas atmosfääris, kus on rohkem aega ja ruumi luua üks tõeline Tee retk kui ka küsida küsimusi sellise teetraditsiooni kohta, mida meie viljeleme.

Saame tulla teie kontorisse või koju kui ka organiseerida ruumi selle ürituse tarvis. 

Maksumus: kontakteeruge meiega, et kokku leppida hinnas.


TEESEGUDE VALMISTAMISE TUBA

(Ideaalis 40-300 inimesele)

Külalised saavad valmistada personaalse jõulutee segu ning võtta sellest 100g pakk koju kaasa! Lisana suurele õhtusöögile/peole on see antud töötuba tõestanud end kui väga lõbus ettevõtmine – käed-külge, interaktiivne, vaimustavalt lõhnav ning lisaks saavad osalejad võtta koju kaasa midagi, mille nad on ise loonud.

 Me seame üles suure ala, kuskil 20 kausiga, mis täidetud erinevate teede, ürtide, vürtside, kõik vastavalt sildistatud ning igaüks saab oma segamiskausi ning ka lusika. Lihtsa juhendamise järel, valivad osalejad baastee ning segavad selle kokku, mis iganes maitsetega nemad heaks arvavad. Lõpus aitame me tee ära pakendada ning ka sildistada. Oleme ka seal, et aidata inimesi nende küsimustega, teha nalja ning olla abiks, millegi ülimaitsva loomisel, mida saab siis juba lähitulevikus nautida.

Tuleme teie üritusele kohale.

Maksumus: kontakteeruge meiega, et kokku leppida hinnas.
 

Email again: