Usume, et teest saab teha mitmeid erinevaid põnevaid jooke, kui vaid katsetada. Vahepeal tuleb meilgi tuhin peale ning oleme loonud mõned retseptid, kust võite leida inspiratsiooni. Proovige järgi või tehke midagi hoopis erisugust ja andke meilegi teada!
Filtreeri postitusi

Jäätee "Rustic Ricky"

Kõige klassikalisem jäätee versioon, mida on võimalik lihtsate koostisosadega muuta palju põnevamaks.

Mälestustest hiilib ligi meenutus väga magusast keemilisest jääteelaadsest tootest, mis toob siiski mingi hõngu nostalgiat. See versioon on aga juba kordades ehedam, värskem, puhtam, mahedam ja olgem ausad, ka maitsvam. Imelihtsat retsepti peab lihtsalt oma käel järgi proovima ja laskma fantaasial lennata selles osas, mida võiks joogile juurde lisada.    
Loe lisaks

Jäätee "CheckMate"

Tõeliselt tegusa ja kuuma suve essents klaasis.    

Kui temperatuurid on laes, kuum kohv äratuseks ära tüüdanud ja sooviks midagi uut, siis sõber, sa pead tutvuma Yerba Matega! Pole olemas ühte ergutavamat ja värskendavamat jääteed, kui seda on su silme ees. Eks oma maitsemeel on kuningas, kuid külmaks ei jäta Mate kedagi. Maitselt nii mahe, kuigi samas nii värske. Välimuselt nii süütu, kuigi olemuselt ootamatu energiapahvakuga.


Loe lisaks

Jäätee "Sour Sister"

Kuumade temperatuuride tulekuga soovitame värskendavaid suvejooke tegusate päevade ja mõnusate suveõhtute kaaslasteks.  

Kujuta ette end lesimast erkrohelisel murul teki peal, päike paitamas keha ja hinge, kuulates lindude võidukat siristamist. Puudu on vaid üks imeline maitsetest pakatav erkpunane jäätee, milles on rohkelt tunda puuviljasust ning hapukust. Sobib imehästi pidudel külaliste kostitamiseks ja soojal suvepäeval jahutavaks kaaslaseks.

Loe lisaks