Privaatsus E-poes

Konto haldamine & Privaatsus

FirstFlush´is on meil aus ja korralik kollektiiv: me ei kuritarvita kunagi Teie personaalseid kontaktandmeid või ostuinformatsiooni ega anna sellekohast infot kolmandatele osapooltele kasutamiseks!

Meie veebilehte kasutades vastutate selle eest, et hoiate konfidentsiaalset infot oma konto kohta volituseta ligipääsu eest. Nõustute võtma kohustuse kõikide tegevuste eest, mis on seotud Teie nime ja detailidega. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.  

Palun veenduge, et kogu meile Teie poolt esitatud info on korrektne ja terviklik ning informeerige meid koheselt erinevatest võimalikest muutustest informatsiooni osas kui registreerute. Teil on võimalus muuta oma kontaktandmeid igal ajal sisse logides.

              FirstFlush jätab endale õiguse keelduda ligipääsust meie veebipoele, eemaldada või toimetada e-poe lehel sisalduvat infot ja tühistada tellimusi.