Üks Väga Hea Matcha Tee

Ülim rohelisus su tassis! Sobib kõigile, kel vaja tõsta energia tõusu ning erksust. Kõrge kvaliteediga matcha, mis on mõeldud teena joomiseks!

See pehme, kreemine ja siidine matcha on pärit Aichi prefektuurist Jaapanist, mis on üks tähtsamaid matcha kasvatus piirkondi. Oma maitselt tänapäevasem ehk magusama maitsega ja õrnema kehaga kui traditsioonilised matchad.

"Matcha on minu jaoks harmooniline ja samas väga mänguline jook. Mulle meeldib matchat nautida nendel hommikutel, kus on aega olla iseendaga. Ja siis on hetked, kus ma mängin matchaga, kus saan rahulikult täiustada vispeldamis tehnikat, katsetada erinevate retseptidega ja põnevate toorainetega ning valada latte art tehnikas piimaga kauneid kujundeid matchale.
PS. Proovi matchat vahustatud kaerapiimaga, see annab eriti mõnusa maitsekoosluse." - Sille Küttner, barista ning teesõber

“Matcha ja hommik saavad omavahel oivaliselt läbi. Virgutav on hommikune vispeldamine, millele järgneb mitu head sõõmu rohelist vahutavat värskust. Vihjeks: mida lõdvem ranne, seda mõnusam vaht. “
- Marten Kuningas,laulja ja teesõber

Kogus: 30g
Lisa ostukorvi22 €